לב האימון – מחשבות על יוגה

בשפה בהירה, כנה ומעמיקה, משתפת אותנו אורית סן-גופטה בתפיסתה את היוגה במהלך עשרות שנים של אימון. זוהי הזמנה למתרגלים ולמורים גם יחד להסתכל מחדש על מקומו של האימון על כל מרכיביו בחיינו

My Yoga Journey: Meeting Iyengar, Pattabhi Jois, and Other Remarkable Yogis in India

מסעותיי בעקבות היוגה ספר מאת אורית סן-גופטה מסעותיי בעקבות היוגה, ספרה החדש של היוגיסטית והמורה המוערכת אורית סן-גופטה, הוא תיאור אינטימי של מסע מצעירות לבגרות, ולא פחות מכך זהו ספר מסע רוחני, בו שזורות תובנות עמוקות ושיעורים לחיים. זהו גם מסמך היסטורי על הודו שלפני מפץ היוגה הגדול, המתאר מפגשים עם מורים כפטהבי ג'וייס כאשר בסטודיו שלו היה מקום לשמונה מתרגלים בלבד, עם ב.ק.ס. איינגר ועם מורים גדולים אחרים.

ספר היוגה הקטן

ספר היוגה הקטן סוקר באופן תמציתי את ההיסטורה של היוגה, המהות שלה והטכניקות הבסיסיות של האימון היוגי, כולל שבעת העקרונות של ויג’נאנה יוגה והסבר בסיסי על תרגול הואיוס ומדריך אימון למתחילים.

שערי הרוחות – יוגה ואימון עשרת הוואיוס

הואיוס (רוחות) הם ליבה של שיטת תרגול יוגית עתיקה שאבדה עם השנים. שנים של מחקר והתנסות, יחד עם קריאה מעמיקה בטקסטים היוגיים, הובילו את אורית סן-גופטה ותלמידיה לחשוף את התרגול רב העוצמה. ב”שערי הרוחות” מתוארות הטכניקות העמוקות והמעודנות של הואיוס יחד עם הדרכים לתרגל אותן בפראנימה (תרגילי נשימה) ובאסנות (תנוחות) היוגיות.

מדריך האימון של ויג’נאנה יוגה

מדריך האימון של ויג’נאנה יוגה לממשיכים ומתקדמים מכיל את פירוט התרגול היומיומי כפי שבק”ס איינגר לימד את דונה הולרמן בשנות השישים, וכפי שהועבר מדונה לאורית סן גופטה.

המדריך מפרט את אימוני הבוקר והערב, וכולל שרטוטים מפורטים של כל התנוחות, והוראות לפראנימה ולהעמקת האימון האישי.

זהו כלי חיוני להשרשרת שגרת אימון שבועית.

יוגה סוטרה של פטאנג’לי

אחד הטקסטים המרכזיים של הפילוסופיה של היוגה, בתרגום ישיר מהמקור בסנסקריט של אורית סן-גופטה.

מדריך האימון למתחילים

תכנית אימון יוגה שבועית מותאמת למתחילים שרוצים לפתח אימון אישי.

Contact Us

We'll get back to you as soon as possible.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account