קורסי האונליין עם אורית סן גופטה הם הזדמנות ייחודית להתאמן עם המייסדת של ויג’נאנה יוגה. כל קורס הוא בן שמונה מפגשים של כשעתיים וחצי. עלות כל קורס: 720 ש”ח.

"למקד את האימון בעקרון אחד"

ההנחיה ‘למקד את האימון ב-טטווה אחת או על עיקרון אחד’ מופיעה בפרק הראשון של היוגה סוטרה של פטנג’לי. קורס זה יעסוק בהבנת ההניחה הזו וביישום שלה באימון השוטף שלנו. נלמד ונתנסה בכך בעזרת  הואיוס המעודנים החיצוניים, בפראנימה ובאסנות.
הטקסט שנלמד יעסוק במכשולים ובהפרעות המשפיעים על היוגי המתאמן ואיך מתגברים עליהם, על פי הפרק הראשון של היוגה סוטרה של פטנג’לי.
הקורס מיועד לתלמידי ומורי ויג’נאנה וליוגים משיטות אחרות שהשתתפו בקורס האונליין הראשון, “כשהפנים והחוץ אינם עוד שניים”.

"כשהפנים וההחוץ אינם עוד שניים"

במוקד סדרת האימונים הזו עם תעמוד חקירת עומק של העקרונות ושל האימון של ויג’נאנה יוגה, והאופן שבו קריאה קשובה של הטקסטים היוגיים מעניקים חיוניות לאימונים השונים.

שמונת מפגשי הקורס מתאים למורים ולמתאמנים בעלי אימון מבוסס מכל שיטות היוגה שרוצים להכיר את האלמנטים הייחודים של ויג’נאנה – שבעת העקרונות, הוואיוס ועוד, ולמורים ולמתאמנים של ויג’נאנה יוגה שמחפשים אימון מעמיק ויסודי
הקורס הועבר בשפה האנגלית

"לגעת באדמה – לטפח יציבות וקלילות"

בקורס “לגעת באדמה – לטפח יציבות וקלילות” אורית סן גופטה חוזרת לסוטרות העוסקות באסנה ובפראנימה מהפרק השני של היוגה סוטרה ולפרשנויות שלהן – ונעזרת בהן באימון. בכל שיעור נשב למדיטציה, ננשום בפראנימה וננוע באסנה בהשפעת ההבנה שלנו את הסוטרות אותן נלמד יחד.

Contact Us

We'll get back to you as soon as possible.

Sending

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account