ספרים לרכישה

הלימוד וההוראה חובקים את העולם כולו, את הסדר שלו, את האמת שלו. חובקים את האימון שלנו, את השליטה שלנו, את האורחים בבית, את הילדים, את הכל.

לב האימון – מחשבות על יוגה

בשפה בהירה, כנה ומעמיקה, משתפת אותנו אורית סן-גופטה בתפיסתה את היוגה במהלך עשרות שנים של אימון. זוהי הזמנה למתרגלים ולמורים גם יחד להסתכל מחדש על מקומו של האימון על כל מרכיביו בחיינו

₪79

כריכת הספר לב האימון אורית מאת סן גופטה

מסעותיי בעקבות היוגה

ספרה החדש של היוגיסטית והמורה המוערכת אורית סן-גופטה, הוא תיאור אינטימי של מסע מצעירות לבגרות, ולא פחות מכך זהו ספר מסע רוחני, בו שזורות תובנות עמוקות ושיעורים לחיים.

₪99

ספר היוגה הקטן

ספר היוגה הקטן סוקר באופן תמציתי את ההיסטורה של היוגה, המהות שלה והטכניקות הבסיסיות של האימון היוגי, כולל שבעת העקרונות של ויג’נאנה יוגה והסבר בסיסי על תרגול הואיוס ומדריך אימון למתחילים.

₪70

יוגה סוטרה של פטנג’לי

אחד הטקסטים המרכזיים של הפילוסופיה של היוגה, בתרגום ישיר מהמקור בסנסקריט של אורית סן-גופטה.

₪59

מדריך האימון של ויג’נאנה יוגה

מדריך האימון של ויג’נאנה יוגה לממשיכים ומתקדמים מכיל את פירוט התרגול היומיומי כפי שבק”ס איינגר לימד את דונה הולרמן בשנות השישים, וכפי שהועבר מדונה לאורית סן גופטה.

המדריך מפרט את אימוני הבוקר והערב, וכולל שרטוטים מפורטים של כל התנוחות, והוראות לפראנימה ולהעמקת האימון האישי.

זהו כלי חיוני להשרשרת שגרת אימון שבועית.

₪58

שערי הרוחות

המילה “ואיו” (Vayu) בסנסקריט פירושה רוח, חלל או אוויר. ואיו הוא גם שמו של אל הרוח ההינדי. אך התגלותם של הוואיוס בגוף האדם, תפקודם והקשר בינם לבין אימון היוגה, הם נושאים שאין להם הסבר פשוט או יחיד.

₪60

Copyright © 2024

צרו קשר
מייל: info@GrantFlooring.com 

Log in with your credentials

or    

Forgot your details?

Create Account